איילינר מדויק ומהפנט הוא משימה מאתגרת. שיהיה בעובי הנכון, באורך מחמיא ושהשפיץ יהיה מושלם. לשם כך נדרשים: ריכוז, 10 דקות פנויות והצטיידות בקיסמים ליתר בטחון. אז הנה משהו שיכול לעזור לך- אינקליינר. איילינר במרקם ג'ל שנמשח בעזרת המברשת בקלות, עמיד ולא נמרח לאחר סיום המריחה. והבונוס הוא שאפשר גם ליצור איתו מראה מעושן. אז אם עד היום מחיר התהילה של איילינר מושלם היה זמן ותיקונים, תהילה ריץ' מדגימה: דרמה ללא מאמץ.

שלב 1

את הצד הזוויתי יש לטבול בג'ל ולהסיר את עודפי החומר. הצד הזוויתי עוזר לנו לייצר זווית שלכיוונה נבנה את האייליינר ונייצר משולש בזווית העין החיצונית. הצד הזוויתי הוא חיתוך שמתאים ליצירת אייליינר דק ומדיוק ובנוסף לבניית הזווית החיצונית באייליינר דרמטי.

שלב 2

בעזרת הצד העגול של המברשת נשרטט קו לפי העובי שאתן רוצות . אני עבדתי עם מכחול שטוח רחב כשהתוצאה היא אייליינר מאוד עבה אבל עדיין מומלץ להתחיל בקו דק בזווית הפנימית של העין ולקראת אמצע העין להתחיל לעבות את הקו עד שמגיעים לזווית של שלב 1.

שלב 3

בעזרת הצד הדק של המברשת אני מתחיל לייצר את הזווית היוצאת של האייליינר ומדייק אותו.

הטיפ של עומר

מאוד חשוב שאיפור עיניים מעושן יהיה מטושטש, זהו בעצם סוד היופי של העיניים עם איפור חזק . לכן תמיד טשטשו את קצוות האיפור ואת המעברים בין הצבעים.

הטיפ של עומר

אם האייליינר לא יצא לך מדויק לחלוטין, המסקרה כאן כדי להציל! מריחה נדיבה של מסקרה תטשטש מעט את אי הדיוקים.

שלב 4

למרוח מסקרה בולד בנדיבות.

שלב 5

מריחת שפתון קולר מט 29
להשלמת המראה.

הטיפ של עומר

האמת שאייליינר זה מאוד מסובך, לכן חשוב להתאמן ולבדוק את האייליינר מכל הכיוונים עד שאת עושה אותו מושלם. זה שווה את העבודה כי אחרי שאת מבינה את מבנה העין שלך את אלופה 🙂

דרמה ללא מאמץ

www.careline.co.il