מטאליקה

האיט גירל קים אקאפי מספרת על העדפות הביוטי שלה ומדגימה מראות איפור מטאליים שיצר מאסטר האיפור עומר אסף, מעצב אומנותי לקרליין, להופעה בלתי נשכחת בעזרת שפתון קולור מאט מטאלי- שיכול לשמש גם כשפתון וגם כצללית.

במיוחד בשבילכן! 15% לרכישת המוצרים שבכתבה

נשתמש בשפתון כצללית. נניח בעזרת האצבע ונטשטש ואז בעזרת מברשת מספר 7 נטשטש את השפתון עד להתמזגות עם צבע העור שלנו. את השפתיים נדייק עם מברשת מספר 6.

קולור מאט מטאלי 36

קים, אילו חמישה מוצרי איפור הם חובה מבחינתך?
בלי שפתון אני לא יוצאת מהבית, קונסילר מתחת לעיניים, מסרק גבות, מסקרה וטיפה סומק.

בעזרת מברשת מספר 6 נדייק את השפתיים וגם נייצר אייליינר גרפי. חשוב לצייר את הקו עם הצד האלכסוני ואז למלא עם הצד העגול.  כך נקבל תוצאה מדויקת יותר.

קולור מאט מטאלי 37

ההפקה שלנו מדגישה את הדרמטיות. כשאת רוצה לדפוק הופעה דרמטית באיזה לוק תבחרי?
שמלה צמודה לגוף, שיער אסוף ודגש של מסקרה ושפתון.

הרעיון הוא לעבוד עם השפתון ממש כמו הייליטר כצללית בסיס על כל העפעף בטשטוש עם מברשת 7. כדאי לתת חיזוק עם האצבע בזווית הפנימית של העין ובעצם הגבה.

הטיפ של עומר:השפתון המטאלי יכול להיות גם בסיס לצלליות אבקה- ממש כמו פריימר! יש להניח את השפתון על העפעף ואז אפשר ממש להניח את הצללית עליו ולטשטש וכך ליצור את השילובים המועדפים עליכם. 

קולור מאט מטאלי 32

האביב כבר כאן- עונת הצמיחה, הפריחה וההתחדשות. מה התוכניות?
יש הרבה פרויקטים השנה, פרויקט גדול שאני כבר עובדת עליו עם קרולינה למקה ויש עוד דברים מעניינים על הפרק 🙂

מראה שאפשרי לעשות אותו גם דרמטי וגם טבעי, תלוי בעוצמת השפתון שתניחו. נניח עם האצבע על העפעף, ניקח מברשת ונטשטש את הצללית על כל העפעף.

קולור מאט מטאלי 33

לסיום, מה טיפ האיפור שלך?
חשוב להסיר את האיפור לפני השינה עם סבון פנים ולמרוח קרם לחות כי ביום למחרת כשתקומי העור יהיה מוכן והאיפור ישב טוב. בכל לילה יש לי טקס של סבון, משחה ששומרת לי על העור וקרם לחות. אני גם רואה את השיפור ואיך הרוטינה הזאת עוזרת לי בצילומים עם עור מוגן ונקי. לא לוותר!