האייליינר הוא נצחי. לא כפוף לטרנדים או לעונות השנה, תמיד באופנה ובמספר דקות משדרג את ההופעה. הבעיה שבדרך לקבלת האפקט לפעמים יוצא לנו דפקט… כי אייליינר דורש דיוק וסבלנות. בעזרת חמישה שלבים פשוטים שמדגימה השחקנית טל טלמון, תוכלי ליהנות ממראה אייליינר מושלם שיגרום לכל הבנות לשאול אותך "איך עשית את זה"?

שלב 1

השלב הראשון והחשוב ביותר.. הוא להבין איך בונים אייליינר.
הדרך הקלה והפשוטה ביותר היא להמשיך את קו התיחום התחתון לכיוון סוף הגבה ולסמן משולש קטן שהוא בעצם חיבור כל השלבים.

הטיפ של עומר
אייליינר הוא קו .. אבל קו מאוד חשוב כי הוא משנה את מבנה העין.
לכן צריך להבין מה מתאים לך ולמבנה העין שלך:

עיניים קטנות
צריך לעבוד בעדינות. קו דק לאורך כל העין ואת סוף האייליינר נמשוך החוצה, אבל נשמור על קו יחסית באותו עובי כדי לייצר מראה ארוך ולא להעמיס על העין.

עיניים בולטות
חצי קו חצי מעושן. נמרח אייליינר על כל קו העין העליון אבל את הזווית החיצונית של האייליינר נטשטש כדי לייצר מראה קו מעושן ופחות חד.

עיניים קרובות
להתחיל את האיליינר לא בתחילת הקו הפנימי של העין אלא לקראת האמצע ולסיים בזווית חיצונית שמתאימה לך.

עיניים רחוקות
להתחיל את האייליינר ממש מהתחלה של קו העין העליון. אפשר אפילו לזייף קצת יותר את הקו פנימה בשביל לקבל את האפקט ואת הזווית החיצונית לפני מה שמתאים לעין.

שלב 2

מניחים את האייליינר בזווית הפנימית של העין בקו דק ומחברים למשולש שיצרנו בשלב 1.

שלב 3

זה השלב שאנחנו יוצרים את הקו העליון של האייליינר ומעבים אותו בסגנון הרצוי. מגדילים ומעבים את המשולש החיצוני רק בקו העליון.

שלב 4

להענקת מראה מושלם לעיניים, נאפר את הריסים במסקרה בולד המעניקה נפח,אורך וברק לכל ריס וריס.

הטיפ של עומר

סימטריה הוא הדבר הקשה ביותר למאפרים. במיוחד אם העיניים שלנו לא זהות. האייליינר יכול להיות הדבר שמאזן את האסימטריה אבל גם זה שמדגיש את העניין. נסי תמיד לשחק עם העובי של האייליינר ועם הזווית החיצונית עד שתמצאי את הפתרון האישי שלך ליצירת האייליינר המושלם.
מומלץ לבדוק תמיד את האייליינר מול המראה עם פנים פרונטליות.. ופשוט להוריד את הסנטר ולהעלות וכך תראי את הסימטריה של הזווית החיצונית של האייליינר.

שלב 5

נסיים את מראה האיפור הנקי והמדויק בעזרת שפתון קולור מאט עמיד בגוון 29.

"איך עשית את זה?!"

www.careline.co.il