The Power of a Flower

המגישה דנה גרוצקי מתזזת בין ראיונות, זמן איכות עם הילדה ומיזם חדש. כשאני שואלת אותה על החופש הגדול, רק המחשבה על חופשה מעלה לה סומק על הלחיים…וגם על העיניים 🙂
מאסטר האיפור עומר אסף, מעצב אומנותי לקרליין, מסביר איך עובדים עם סומק בצורה נכונה.

מראה האיפור של דנה מבוסס על מראה סמוק וטבעי . מניחים את הסומק על הלחיים ואת העיניים מאפרים עם הצבעים הטבעיים מתוך פלטת חום בהיר. הסומק הוא מרכז הצבע לפנים לכן חשוב שהוא יהיה קצת יותר שזוף מגוון העור שלך על מנת לקבל את האפקט הרצוי.

החופש הגדול התחיל באופן רשמי. מהי לדעתך החופשה האידיאלית?
אין תשובה אחת נכונה…אני ממש אוהבת חופשות, זה בתור התחלה רק שיהיה ברור…החופשה האידיאלית? אני ממש אוהבת ים, בריכה ובטן גב אבל באותה נשימה אוהבת ספורט, אקסטרים וחוויות כאלה שגורמות ללב שלך להחסיר פעימה. בנוסף לזה אני גם אמא לאלכס הנסיכה שבקרוב תחגוג יומולדת שלוש וחופשה בלעדיה היא חופשה אבל אין ספק שהיא לא החופשה האידיאלית…ועל כן אם אפשר איזה יעד טרופי בבקשה שישלב את כל הפרמטרים הנ"ל ומשלב איזו בייביסיטר לפרקים-אני שם!

דנה מאופרת בסומק מספר 2 ובפלטת חום בהיר של קרליין

דנה מאופרת בסומק מספר 1 ובשפתון ספארק 902 של קרליין

שפתון מרוח הוא טרנד חזק הקיץ אבל לרוב – מאוד לא מחמיא, אם לא יודעים מה המידה הנכונה…. כדי להיות טרנדים ועדיין לשמור על היופי, נמרח את השפתון מחוץ לשפתיים בקשת הקופידון. השפתיים תראנה מלאות יותר ואופנתיות והכי חשוב שהלוק שהתקבל מחמיא.

איזה חמישה פריטים שתקחי איתך לחופשה?
בגד ים – חובה!! בכל חופשה אמצא את המקום לטבילה. בין אם חופשה קיצית או חורפית- ג'קוזי… וברור שאני לא אסתפק בבגד ים אחד.
מקדם הגנה – סופררר חשוב. נהנית מהשמש, פחות נהנית מנזקי השמש. חייבים להישמר.
מטען!!! לנייד. אוי ואבוי אם המטען ישכח, תמונות מהחופשה זה בעדיפות עליונה.
ספר טוב. זה יכול להיות רומן סוחף אבל גם ספר מתח טוב זו אופציה מתקבלת.
ופריט אחרון חביב: שמלת חוף כיפית.

מה את עושה כשאת רוצה להירגע?
מדליקה מוזיקה – בלי דיבורים, בלי אכילת ראשים. רק מוזיקה! גם אמבטיה במקביל יכולה לעזור.

בחופש הזה את למעשה די עסוקה עם המיזם החדש והספורטיבי שלך, AQUAFORZA.ISRAEL@ ספרי עליו.
זה הבייבי החדש שלי, בשנה האחרונה אני מתעסקת בזה לא מעט…אני ובעלי פיתחנו שיטת אימון חדשה המתבצעת על ידי מזרון ייחודי אותו ייצרנו. למעשה מדובר במזרון שעוגנים אותו במים, כל מאגר מים- בריכה, ים ,אגם ותוך כדי האימון המתבצע על המים נמצאים בעצם על קרקע לא יציבה מאחר וכל תנועה שמבצעים מלווה באימפקט של המים לאורכו של כל האימון בצורה מעצימה וכחלק בלתי נפרד מכל תרגיל, מה שיוצר עבודה אינטנסיבית מאוד על שרירי הליבה, היציבה והריכוז. מעבר לעובדה שמדובר בספורט מאתגר בעיקר מדובר בספורט חדשני וממש ממש כייפי! במיוחד בקיץ החם שלנו…מה יותר כיף מליפול לתוך המים ולהתרענן באמצע אימון קשוח?

דנה מאופרת בסומק מספר 4 של קרליין

דנה מאופרת בפלטת צלליות סגול של קרליין

לוק עוצמתי ואופנתי זה מבוסס על שילובי גוונים מתוך פלטת הצלליות הסגולה. ניתן ליצור מראה דומה בכל צבע- הבסיס זהה: תוחמים את העין עם הצללית ולאחר מכן מוסיפים נקודות אור כדי לייצר עומק והברקה.

מהו זיכרון הילדות הכי משמעותי שלך מהחופש הגדול?
כילדה בחופש הגדול היינו נוסעים לחו"ל, כל פעם יעד אחר…אחת החופשות הזכורות לי במיוחד הוא הטיול שעשינו כשהייתי בת 12 לקניה. המראה של הספארי כל כך עוצמתי עם כל חיות הפרא, אלה שרואים רק בנשיונאל ג'יאוגראפיק אכן חוויה בלתי נשכחת. במיוחד טיסה בשמי קניה בכדור פורח. במילה אחת – קסם!

דנה גרוצקי ל'ייצוג 1'