סטיילינג פרו

אז החלטתי להעז! לצאת מהבועה הפרטית שלי. לצאת מהעיר בית שמש להקשיב ללב שלי ולא למשפחה ולא לאף אחד שיגיד לי שהמקצוע הזה קשה. לא בשבילי. שצריך המון קשרים ובעיקר- מזל. אז נכון.. מזל צריך. אבל גם צריכה להיות התמדה, אומץ. ועבודה קשה כמו בכל דבר, לטרוף הכל. לקחת כל דבר שמציעים בהתחלה. כןןן להתנסות לא לפחד ממה שיגידו.

אני זוכרת את השישי הראשון! שבוע שלם תיכננתי מה אני לובשת איזו התרגשות!!! בית ספר שנקר- חלום חיי. מגיעה ומתחילה לראות פרצופים, כולם יפים כולם מלאי סטייל- מפחיד מאיים. ואז שלב ההכרות- רובם התנסו, רובם סטייל תל אביב הרוב בעלי מקצוע שווה, ואז מגיע התור שלי. רעידות -היי אליה אביבי בית שמש 🙂 אממ אין לי הרבה מה להוסיף?! לא אין לי. אוהבת אופנה חולמת לעסוק בזה זהו בעיקרון. פאדיחה לא? כן אבל יאלה על מי את שמה? פשטות לפעמים מנצחת. תהיתי לעצמי אולי יהיה לי סוף טוב כמו "יש לה את זה"..

אז לילך המרצה שלנו התחילה איתנו את הנושא הראשון – סטיילינג אישי. כמה עולמות וידע שלא חשבתי שיש בסטיילינג אישי, מבנה גוף, מה נכון ולא נכון לאותו הגוף, ואז את מתחילה להסתכל על עצמך. על הבגדים שיש לך בארון, האם הבגדים האלה בכלל נכונים? את לומדת מבנה גוף באותיות באנגלית ואז את מתחילה לראות ברחוב Y X A ולבחון אנשים בלי לשים לב..  אחרי למידה ממושכת על סגנונות לבוש וטרנדים ,על איך נדע מה ילך בשנה הבאה , על בתי אופנה ומלא מושגי אופנה באנגלית ( שאם לומר את האמת שם הבנתי שאני חייבת קורס אנגלית!). הגענו לשלב היישום.

צילומי מהפכים!!!!!! 

אז איך אני מביאה את עצמי לידי ביטוי? את מי אני לוקחת לצילומים האלו? מי שמכיר אותי היטב יודע איזה סיר לחץ אני. בכנות! מסכנים הקרובים שלי כי ההודעות שהם קיבלו ממני היו כל כך מוגזמות שחפרתי לעצמי. אודליה חברה שלי. הבחירה הכי נכונה שיש-היא המצטלמת שלי. מבנה הגוף שלה הוא איקס, כתפיים ואגן שווים כשהמותן צרה יותר, זה הוא המבנה האידיאלי של בחורה, איך ניתן לדעת? פשוט וקל. סרט מדידה שמודד את היקף הכתפיים , היקף המותן והיקף האגן.

המלצה ללבוש של מבנה זה-לחלק העליון- חולצות המונחות קרוב לגוף מבדים דקים וקלים. לחלק התחתון- מכנסי סקיני או גזרה ישרה, חצאיות בגזרה גבוהה, ניתן להוסיף חגורה במותן להדגשת המבנה. אז בהמשך לצילומים.. החלטתי ללכת איתה על לוקים חורפיים, כי ביננו? אין על הסטייל של החורף, ועל הדרך גם להביא לאנשים השראה לאיך לשדרג את הלוק נכון.

משמאל: אודליה לפני, אודליה בלוק חורפי יומי, אודליה בלוק חורפי לערב
לוק חורפי: גינס: bershka // גולף: zara // מעיל: zara // נעל: mango // עגילים:bershka
לוק יומי: סריג,חצאית, תיק פאוץ: bershka // מגף: nine west

אז לסיום איך אפשר בלי טיפ?
לכו אחרי הלב והחלומות שלכם. אל תפחדו להעז, ללכת נגד מה שכולם אומרים.
תהיו דבקים במטרה ותעופו על זה בכל הכח. לפעמים כח רצון טוב יותר מכישרון,
וכן! גם אם לא הצלחתם לפחות ניסיתם לא? אין מלמד מליפול ❤️