היעד: סלובקיה bluemakesmecalm#

הסטייליסטית קרן נפתלי משתפת בחוויות שלנו משבוע הצילומים בסלובקיה:

המרחבים האינסופיים של הירוק עד, האגמים הנסתרים והגלויים לעין, מעיינות חמים טבעיים (שאפשר למצוא בכל השנה גם בפארקי מים רבים שקיימים שם), פסגות עוצרות נשימה שאם התמזל מזלכם בספטמבר כבר ניתן לראות אותן מושלגות, בתי העץ הציוריים והכפרים הצבעוניים- כל אלו הופכים את אזור הרי הטטרה הסלובקיים והעיירות מסביב לאחד המקומות הקסומים שביותר שהופתעתי לגלות במדינה, שבואו נודה, לא נמצאת בראש רשימת היעדים הסקסיים שחשבתי שאי פעם אגיע אליהם.

הטיפ של ירדן: מקווה שאתם אוהבים תפוחי אדמה כי הם מופיעים שם בשלל ווריאציות וכתוספת להכל! הפייבוריט שלי: שפצלה תפו"א ברוטב שמנת וכרוב מאודה. ואם אתם מתקשים להחליט תוכלו להזמין כמה מנות כי זול שם משמעותית מהמחירים שאנחנו רגילים אליהם בארץ.

The A team

אין על אמא טבע ויש ממנה בשפע שם, הסתיו מדהים ומגרה במיוחד בתקופה הזו של השנה (כי מה שרוב התושבים עסוקים בו הוא לכרות עצים לכל תקופת החורף, ובכמויות!) וכמובן שרצוי לשוב לשם גם בחורף כשכל העיירות האלו הופכות למושלגות ובעצם לעיירות סקי מושלמות.

הטיפ של ירדן: סלובקיה היא ללא ספק אחד המקומות הציוריים והמרגיעים שהייתי בהם. מי שמחפש חופשה של ירוק עד קו האופק ולקחת חופשה מהשגרה העמוסה זה בול המקום בשבילו. אם אתם יותר בקטע של שופינג זה לא המקום בשבילכם… אבל מרחק נסיעה של שעה וחצי הגעתם לפולין ושם תוכלו למצוא את הרשתות המוכרות וגם רשתות מקומיות מעולות וזולות.

סיור לוקיישן

אני בתוך גלויה. מתוך ההפקה שלי ל"לאישה"

ועד שזה יגיע, טסנו עם הצוות של "לאישה" לצלם שם הפקות אופנה ציוריות במיוחד. ירדן הצטלמה להפקת שכבות בהירות ונעימות ואני, עמדתי הפעם מול המצלמה בצבע הטרנדי של העונה: בורדו. כפי שאתם יכולים לראות, היה כיף על הסט למרות שזה אתגר לא קטן להפיק, לעשות את הסטיילינג ולדגמן במקביל.

אז תודה לצוות אש!

בזמן שעשו לקרן טאץ' אפ

ההפקה המהממת של קרן, השבוע בגליון של מגזין "לאשה"

דוגמנית וסטייליסטית: קרן נפתלי | צילום: מאיר כהן | איפור/שיער: רפאל איתי ברון | ע. סטיילינג: טל קילשון | משחקי חברה/שירה ברכב/ מצב רוח טוב: אני

לתמונות מיעדים קסומים נוספים, מוזמנים לעקוב אחרי @bluemakesmecalm

תודה לדיזנהאוז תיירות ונופש המטיסה הבלעדית ליעד זה, WWW.DEASY.CO.IL ובטלפון *8788

איפה עוד ביקרתי?

היעד: לפקדה bluemakesmecalm# חוויות והמלצות לאי היווני הקסום
YardenXLondon לונדון אולי לא מחכה לי אבל אני ממש חיכיתי לה!