3 קונספטים שווים, 5 ספקים מוכשרים והפקה אחת מלאה בהשראה!

אני רעות אג׳ג׳ ואחרי כמה שנות עיצוב גרפי, מיתוג ובניית קונספט עבור עסקים החלטתי ללכת אחרי הלב ולהיכנס גם לתחום האירועים. מי שמכיר אותי יודע כמה אני מכורה למיתוג, לחתונות ולפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול. יש לי קטע כזה לשים באוזניות פול ווליום של מוזיקה אלקטרונית קשוחה ולמתג חתונה סופר רומנטית ועדינה. למה אני מספרת לכם את זה? כי עם הזמן הבנתי כמה כוח יש לשילובים בחיים שלנו. השילובים שנראים הכי לא קשורים, יוצרים עולמות חדשים ומעניינים ונותנים לנו השראה להיות מיוחדים יותר בכל תחום.

כך נולד לו הרעיון להפקה הזו. רציתי ליצור קונספטים דווקא לאירועי החורף הפחות אטרקטיביים במדינתנו הקטנה. אז מהם האלמנטים שמייחדים את העונה הקסומה הזו? מה אפשר לעשות שעוד לא נעשה? תכלס, אף אחד לא ממציא את הגלגל. אבל השילובים הם שנותנים לנו את הלוק המגניב והמיוחד שנראה לנו שעוד לא ראינו. ואל תדאגו, כמובן שאפשר להשתמש בכל קונספט גם בעונות אחרות של השנה. הרי זה כל הכיף בעיצוב! לצאת מהמסגרות הרגילות וליצור עולמות חדשים 😉

אז הכנתן כבר קפה עם משהו מתוק ליד? יופי, יצאנו לדרך!

קונספט יער ארץ ישראלי

במרכז השולחן שילבנו מוטיבים חמים כמו נרות ופרי לייטס בשילוב מוטיבים ארץ ישראליים חורפיים כמו אצטרובלים ועלי כותנה ולזה הוספנו פרחי חורף לבנים: כלניות לבנות, נוריות לבנות ועוד.  בגזרת המיתוג היה חשוב לי להדגיש את אווירת היער והטבע ובחרתי להדפיס את המיתוג על דפים מיוחדים עם מגע חורפי במיוחד. הפלייסמנט הודפס על נייר כותנה נעים למגע והשתלב נהדר עם פרחי הכותנה בסידור מרכז השולחן. ההזמנה, מספר השולחן והתפריט הודפסו על נייר קראפט חום בגימור ממוחזר. הכיתוב השחור בשילוב העלים המאויירים בצבעי מים ממשיך את האווירה הטבעית והחמימה שבחרנו לשולחן הזה.

צילום: Gil&Ron wedding photography

רומנטי מסתורי ואוונגרדי

למרכז השולחן השתמשנו בבד רך בצבע נטרלי ועליו יצרנו מין "ראנר" ארוך מירק שעליו שזרנו פרחי חורף בצבעים עזים כמו פיונים, תגיות, נוריות ועוד. השתמשנו בכלי זהב ובפמוטים זהובים בעלי נוכחות. בגזרת המיתוג בחרנו להשתמש דווקא בשחור, שעד לא מזמן היה די אסור לשימוש בעולם החתונות והשמחות. לשמחתנו אנשים מבינים לאחרונה כמה קלאסי וטיימלס הוא השחור. מיתוג בגימור שחור מאט עם כיתוב בטקסטורת זהב וברקע פרחים בצבעים חמים ובולטים. המיתוג משתלב נהדר בתפריט על כל צלחת, מספר שולחן והלאב סטורי הממוסגר של לאש ונותן אווירה רומנטית, מסקרנת ומיוחדת לאורחים ולצילומים כמובן.

צילום: Gil&Ron wedding photography

וינטג' מודרני

למרכז השולחן בחרנו בראנר ממקרמה- שהוא ללא ספק אחד הטרנדים החמים. עליו הנחנו כלי חרס עם סוקולנטים שילבנו צמחי אוויר כמו טלנסיה, שלאט לאט מתחילים לראות אותם יותר ויותר באירועים.  גם המיתוג מדבר וינטג׳ בצורה נקייה עם צבעים בהירים של ורוד עדין, ירוק מנטה וקורל- (שנבחר להיות צבע השנה של חברת פנטון לשנת 2019). בחרנו לא ללכת על טקסטורה ישנה או בלויה ולשדר וינטאג׳ שהוא קצת יותר מודרני ומשתלב עם הניקיון שאנחנו אוהבים לראות היום במיתוג.

צילום: Gil&Ron wedding photography

תודה לספקים המוכשרים שהשתתפו בהפקה ונתנו לה את השיק המיוחד שלהם:
מיתוג: אני, חברתכם הנאמנה מ- Lush branding מיתוג עסקים ואירועים // עיצוב: flowers mood by Ofir Shmuel המוכשרת // צילום: Gil&Ron wedding photography // אולם: ROCCOtlv הבית החדש לאירועים בתל אביב // עוגת חתונה: לימור זיסמן- עוגות לאירועים מיוחדים // בר קוקטיילים: Peacock Cocktail Bar